HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

Už 25 rokov pôsobíme na trhu ako popredný distribútor a spracovateľ samolepiaceho papiera, fólií, etikiet, pások, peny, gumy a lepidla materiálov pre polygrafický, strojársky a elektrotechnický priemysel. V roku 2016 sme začali poskytovať naše riešenia pre automobilový priemysel. Do roku 2020 máme ambíciu sa stať silným slovenským konvertérom týchto materiálov pre tuzemský automobilový priemysel.

 


1992

Vznik spoločnosti. Distribúcia materiálov pre polygrafický priemysel

1996

100 aktívnych zákazníkov. Fungujúce prevádzky v Bratislave a v Košiciach. Rozširovanie portfólia materiálov.

1998

500 aktívnych zákazníkov.  Rozširovanie portfólia materiálov. Popri distribúcii úprava materiálov na požadované rozmery.

2005

1000 aktívnych zákazníkov. Expanzia do elektrotechnického a strojárskeho priemyslu.

2010

Realizácia investícií do strojov a poskytnutie širšej škály služieb úpravy materiálu s cieľom efektívnejšej a kvalitnejšej produkcie.

2016

Strategické rozšírenie aktivít a spustenie komplexného konvertingového výrobného programu zameraného pre potreby automobilového priemyslu. Prvý rok výroba v združení so skúseným partnerom s cieľom optimalizácie procesov a nákladov.

 


 

Hodnoty spoločnosti

Expertíza

Za viac ako 25 rokov existencie sme spolupracovali so zákazníkmi z rôznych segmentov a pravidelne sme s nimi riešili náročné technické a logistické výzvy. Stali sme sa takto odborníkmi na materiály pre spájanie, tesnenie, izoláciu a mnohé ďalšie výrobné aplikácie.

Rešpekt

Medzi našich zákazníkov patria globálne korporácie, teda dobre rozumieme komplexnosti ich procesov a dbáme na dodržiavanie požiadaviek kvality a termínov. Okrem dôslednosti pri plnení dodávok sa usilujeme aby spolupráca s nami bola vždy prijemná a budujeme dlhodobé vzťahy.

Stabilita

Vďaka ľudskému prístupu k náplni práce, priateľským pracovným podmienkam a dôrazu na vzdelávanie zamestnancov dlhodobo vykazujeme minimálnu fluktuáciu. Za stabilnú firmu nás naši partneri považujú aj kvôli bez výnimky včasnému plateniu záväzkov a dlhodobému finančnému zdraviu.

 


 

200x203xzlata2_spolahlivost.png.pagespeed.ic.tRGUED2s8-
Pečať stability

iso
ISO 9001